ارزیابی سطح بلوغ امنیت

ارزیابی سطح بلوغ امنیت

شرح خدمات


مدل بلوغ امینت اطلاعات بر اساس مدل SSE - CMM
همانطور که می دانیم عملیاتی و بهینه اجرا شدن و استمرار پروژه های سیستم مدیریت امنیت اطلاعات (ISMS) برای سازمان‌ها از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است. برای کاربردی و موثر بودن این موضوع، نیاز به اندازه گیری سطح بلوغ امنیت پس از اجرای این پروژه می‌باشد. در همین راستا می بایست پس از تعیین اهداف، مشخص سازی ریسک های سازمان، ارائه راه کار ها و روش های اجرایی، میزان پیشرفت در حوزه حفاظت از امنیت اطلاعات با پارامترهای دقیقی سنجیده شود تا ضمن شناسایی نقاط ضعف باقیمانده، اقدام به عملیاتی سازی، سنجش و بلوغ این سیستم مدیریتی گردد.
شرکت امن افزار گستر آپادانا با بکارگیری مدیران و کارشناسانی خبره، همراه با 15 سال سابقه در حوزه مشاوره، استقرار، ارزیابی  فنی و سیستمی امنیت اطلاعات در شرکت ها و سازمانهای بزرگ کشور و همچنین استفاده از مدلهای بلوغ امنیتی در اسناد بالادستی از جمله افتای ریاست جمهوری،  بکار گیری به روشها و تجربیات بین المللی و اتکا به دانش کارشناسان خود، موفق به ارائه مدلی اختصاصی جهت ارزیابی یکپارچه امنیت و ارائه راهکار جامع جهت ارتقای بلوغ امنیت سازمانها گردیده است.
شما پس از استقرار مدل بلوغ امنیت اطلاعات شرکت امن افزار گستر آپادانا، هم از ابعاد سیستمی و هم ابعاد فنی مرتبط با امنیت اطلاعات ارزیابی می شوید و سپس راهکارهای جامع و کامل جهت ارتقاء سطح بلوغ امنیت و بصورت مرحله به مرحله تا ارتقاء به سطوح آخر را دریافت خواهد کرد. لذا با ما در تماس باشید.

 

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت برای شرکت امن افزار: شرکت امنیت اطلاعات و شبکه[ شرکت تخصصی امنیت اطلاعات ] محفوظ است.

طراحی سایت و سئو ره وب

طراحی سایت و توسعه ره وب